menu

Hakkında

Geçmiş marka mağazacılığı deneyimlerimizi,kişisel bilgi ve birikimlerimizle birleştirerek,yarattığımız "Royal Wiseman" markasıyla sizlere en iyi hizmeti sunmaktan onur ve mutluluk duyarız.

 

Royal Wiseman vücut anotominize en uygun ölçülerle, klasik şıklığı modern tasarım anlayışıyla bütünleyip yüksek kalitede seçkin kumaş ve aksesuarlardan oluşan zengin bir koleksiyon sunar…

 

Randevu sistemiyle çalışan Royal Wiseman stil danışmanları, sizin için uygun zamanda istediğiniz yerde sizinle bir araya gelerek, zevkiniz ve seçiminiz doğrultusunda stilinize uygun karar vermenize yardımcı olur.

 

Royal Wiseman; Bespoke sistemiyle iki provalı olarak hazır hale getirdiği elbisenizi 2 hafta,el işçiliği ustalığıyla özel deri ve köseleden oluşan ayakkabınızı yine 2 hafta içerisinde size teslim eder.

 

Rahatlık ve size özel şıklığı bir arada yaşamak için sizleri Royal Wiseman ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz…

Kişiye Özel Giyim

 

Royal Wiseman Kişiye Özel çalışmaları tamamen size özel ve kişisel vücut ölçülerinize uygun olarak üretilmektedir. Sizin ideal ölçüleriniz belirlendikten sonra size özel kalıbınız çıkarılır ve tüm çalışmalar öncesinde sizin onayınız alınır..

 

 • TAKIM ELBİSE  Royal Wiseman takım elbisesi ve diğer üst giyim ürünleri, tamamen size özel ve kişisel vücut ölçü ve anatominize uygun olarak “el işçiliği” ile üretilir. Takım elbisesiniz sizin için en doğru oranların oluşturulması için metot yöntemi ile formülüze edilmektedir. 120’S ten 210’S kadar olan yünler, yabani ve taranmış devetüyü ve kaşmirler, çok değerli narin vikunalar nitelikli kumaş çeşidimizi oluşturur. Düğme ilikleri elde örülmüş, iç terzi cepleri kumaştan yapılmış, yakası elde uygulanmış, klapaların üzeri elde işlenmiştir. .

   
 • SMOKİN


  Royal Wiseman Smokini sizi en özel günlerinizde farklılaştırmak üzere hazırlanmaktadır. Smokin ceket ve pantolonlarına en uygun yün ve tiftik karışımlı İtalyan veya İngiliz kumaş modellerini farklı saten veya grogren kumaşlarla zenginleştirirken yine aynı kumaşlardan size özel papyon ve kuşak modellerimizi de sunmaktayız. İsterseniz smokininizi size özel üretilecek rugan ayakkabı modellerimizle tamamlayabiliriz. Smokininiz aynı takım elbisede olduğu gibi kişisel vücut ölçülerinize uygun olarak, tamamen el işçiliği ve de anatominize en uygun şekilde sizin için 3 hafta içinde hazırlanmaktadır..

   
 • GÖMLEK  Royal Wiseman sipariş gömleklerinizin dikiminde İngiliz "tek iğne" dikiş tekniği kullanılır ve dikim bir santimetrede dokuz iğne batımı ile oluşturulan üst kalitede gerçekleştirilir. Yakanızın uzun süre muntazam kalması ve kullanım sonrası bakım işlemlerinden olumsuz etkilenmemesi için, yaka kuşağı "ters kuşaklama" yöntemi ile yapılandırılır. Kullanım alanınızın ve kullanım alışkanlıklarınızın gereklilikleri doğrultusunda gömleğinizin yaka, manşet ve göğüs içi yapılandırmaları üç farklı sertlikten oluşan ve yıkama, ütüleme gibi kullanım sonrası bakım işlemlerinden olumsuz yönde etkilenmeyen birinci sınıf tela kullanımı ile gerçekleştirilir.

   
 • AYAKKABI  Royal Wiseman ayakkabısı ayak ölçünüz en ince detayına kadar belirlendikten sonra seçilen model ve farklı İtalyan deri ve kösele seçenekleri ile 2 hafta içinde sizin için üretilir. Türkiye’nin en iyi ayakkabı ustalarının 100 % el işçiliği ile sizin adınıza ürettiği ayakkabınız ile uzun yıllar rahatınızdan ödün vermeden şıklığınızı koruyabilirsiniz.

   
 • ÇOCUK GİYİM  Royal Wiseman Çocuklar içinde özel çalışmalara yer vermektedir.Özel günleriniz kutlamalarınız ve anılarınızın her daim hatırası olacak seçkin çalışmalarıyla Royal Wiseman küçük dostlarımıza da ayrıcalık katıyor.

Kumaşlar

 

Servislerimiz

Royal Wiseman; Kişiye özel Stil danışmanlığı, Bireysel Gardrop danışmanlığı, Kurumsal satış ve Hediye bölümleri servislerini siz seçkin misafirlerimize ayrıcalığınızı hissetirerek sunmaktadır.

 • Kişiye özel Stil danışmanlığı

   

   

  Royal Wiseman; Geçici modanın esiri olmadan size özel tarzı belirlemede yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken ölçü, oran, anatomi, ten renginizi dikkate alıp, bütün bu özellikleri kullanım alanları ve yaşam tarzınızla bütünleştirerek sizin için en ideal kalıp, yaka, manşet, kumaş ve desenleri öneriyoruz. Bunun yanında sizin için uygun olan desenleri beraber kullanmanız için tavsiyelerde bulunuyoruz.

   
  Bireysel Gardrop danışmanlığı

   

   

  Royal Wiseman olarak değişmeyen erkek modasına bağlı olarak sizin tüm özelliklerinize uygun, gardırobunuzda bulundurmanız gereken takım, ceket, pantolon, gömlek, kravat, mendil için kumaş ve desenleri belirliyor ve bu öğeleri oluşturma da size yardımcı oluyoruz.

   
  Kurumsal satış

   

  Royal Wiseman kurumunuzun kültürünü, iş alanını, çalışma ortamını, müşteri bilgilerini edindikten sonra firma çalışanlarının en doğru şekilde kurumu temsil ederken çalışma ortamında rahat edecekleri dış giyim alternatiflerini belirliyoruz. Firmanıza özel hazırlanan sunumda hem doğru giyim tarzları, hem de iş ortamında doğru giyinmenin yöntemlerini firma not:çalışanlarına kapsamlı bir sunumla aktarıyoruz.

   
  Hediye

   

  Kurumsal veya kişisel hediyelerinizi standardların dışına taşımak için, Royal Wiseman’dan kişiye özel hediye konseptleri oluşturabilirsiniz. Özel hazırlanacak hediye kutusu içinde nakışla ismi yazılan hediye sahibinin sonrasında alacağı servis ile ölçüleri alınıp tercih ettiği modeller belirlenecektir. Dolayısı ile hediye sahibi ürünün yanında tam olarak bir özel dikim servisi de alacaktır. Servisten bir hafta sonrasında bu kumaş belirlenen özelliklerle bitmiş ürün haline getirilip, özel gamboçu içinde kişinin adresine teslim edilecektir.

   REFERANSLAR

Galeri

Royal Wiseman artık yeni adresinde!!!  Showroom'umuzdan sizler için seçtiğimiz kareler, en kısa zamanda siz değerli misafirlerimizi Showroom'umuza ziyarete bekleriz. Royal Wiseman olarak siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

 
 
 

 

VİDEO

 
 • Referanslar

  Royal Wiseman ; Daha önceki iş tecrübelerinden ve portföyündeki seçkin ziyaretçilerinden oluşan iş,spor,sanat ve medya alanında herbiri birbirinden değerli müşteri skalası ile hergeçen gün bir adım daha öne geçmektedir, sizde Royal Wiseman markasının size özel oluşturduğu tasarımlarla farklılığınızı yansıtın.

   
 • İletişim

   

  Randevu Talep Formu :

   

   

   

  f

         

    Royal Wiseman by Musa Çakmak: info@royalwiseman.com
     
    Tel. : +90 0212 / 240 13 04        GSM. : +90 0532 513 88 42
   

  Adres: Av.Süreyya Ağaoğlu sok. No: 35 Nişantaşı / istanbul

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

         
   

                                                     

      

   

  /